Grupa MPL

MPL GROUP została stworzona w celu zapewnienie klientom bardziej profesjonalnej obsługi z podziałem na kompetencje produktowe.
W ramach MPL GROUP działają firmy MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o., MPL ENERGY Sp. z o.o. oraz MPL TRONIK Sp. j.
Każda firma w ramach grupy dysponuje podobnymi kompetencjami, potencjałem oraz kadrą specjalizującą się w dziedzinach wymienionych niżej.

Strona internetowa

MPL POWER ELEKTRO

MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu zasilaczy impulsowych, układów zasilania rezerwowego i awaryjnego, przetwornic napięcia dc/dc oraz dc/ac. Jest importerem i dystrybutorem urządzeń zasilających marki Delta Electronics - światowego lidera techniki impulsowej. Rozwój tej marki w Polsce jest sukcesem zarówno naszym, jak i naszych Klientów.

Głównym celem firmy jest współpraca z producentami sprzętu elektronicznego oraz dystrybutorami i instalatorami systemów elektroniki na rynku automatyki przemysłowej, energetyki i kolei, telekomunikacji, rynku security i innych. Zapewniamy naszym Klientom stały dostęp do sprawdzonych rozwiązań zasilania. Oferowane przez nas marki zdobyły uznanie Państwa z uwagi na dostępność, konkurencyjność, wysoki poziom techniczny oraz przejrzyste zasady dystrybucji i współpracy.

MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie rozwiązania zasilania dla szerokiej gamy odbiorców, wykonując także projekty niestandardowych urządzeń zasilających w oparciu o produkty Delta Electronics.

Strona internetowa

MPL ENERGY

MPL ENERGY Sp. z o.o. to firma działająca w zakresie chemicznych i odnawialnych źródeł energii, głównie dla przemysłu ale również dla indywidualnego Klienta. Oferuje akumulatory AGM oraz żelowe.
W ofercie znajdują się również panele solarne (mono- i polikrystaliczne), turbiny wiatrowe oraz osprzęt do tych urządzeń.

Strona internetowa

MPL TRONIK

MPL TRONIK Sp.j. zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie produkcji elektronicznej w skład, której wchodzi między innymi:

  • montaż przewlekany THT ołów/bezołów
  • formowanie, krępowanie elementów przewlekanych
  • montaż elementów mechanicznych z płytkami PCB
  • wykonanie okablowania: kable, wiązki
  • montaż produktów w całość wraz z kontrolą końcową
  • lakierowanie oraz mycie pakietów PCB
  • montaż zlecony

W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej.

Strona internetowa

ISO 9001:2008